Kým pripravíme program na rok 2019, inšpirujte sa prednáškami 2018.

Utorok 29. 05. 2018

08:00 - 09:00

Registrácia účastníkov

09:00 - 09:15

Otvorenie konferencie

IPA Slovakia, s.r.o.
Ing. Ján Burieta, PhD., Ing. Peter Kormanec, Ing. Roman Bače, PhD.
09:15 - 10:45

BLOK I: Manažment kvality v priemyselných podnikoch

09:15 - 10:00

Kvalita v malosériovej výrobe veľkorozmerných zváraných konštrukcií

Vedúci výroby, Kuenz-SK, s.r.o.
Ing. Igor Boháč, PhD., IWE
10:00 - 10:45

Prierez vývoja Six Sigma za uplynulé 3 roky

Lean Six Sigma Master Black Belt, BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.
Vladimír Kollár
10:45 - 11:15

Prestávka na kávu a networking

11:15 - 12:45

Blok II: Certifikované systémy manažérstva kvality

11:15 - 12:00

Najčastejšie „chyby“ auditov

Konateľ spoločnosti, Q-System s.r.o.
Ing. Štefan Proň
12:00 - 12:45

IATF 16949 požiadavky alebo ako sa to dá zvládnuť

Country Manager / DQS-Auditor, DQS-Slovakia, s.r.o.
Ing. Pavol Plevják
12:45 - 13:45

Obed

13:45 - 15:15

BLOK III: Kvalita v predvýrobných etapách a v službách

13:45 - 14:30

Dvakrát meraj a raz rež

Vývojový inžinier, SENSODRIVE GmbH Mníchov
M.Sc. Marek Polák
14:30 - 15:15

LSS v procese poskytovania retailových úverov

Riaditeľ odboru organizácie a procesného riadenia, Tatra Banka, a.s.
Ing. Martin Blažek
15:15 - 15:45

Prestávka na kávu a networking

15:45 - 17:15

BLOK IV: Človek a faktory kvality ľudského zdravia

15:45 - 16:30

Kvalita v personálnej práci

Organizačno-personálny riaditeľ, SMZ, a.s. Jelšava
Ing. Ivan Nemeth, MBA
16:30 - 17:15

Kvalita života človeka po 40. roku

Vrchná sestra na Urologickom oddelení, Fakultná nemocnica s poliklinikou Žilina
PhDr. Edita Soláriková
17:15 - 18:00

Prestávka na ubytovanie sa a networking

18:00 - 22:00

Večerný program s rautom

od 18:45 Ochutnávka vín a networking

Streda 30. 05. 2018

08:30 - 09:40

Riadenie kvality v Baťových závodoch

Moderovaná diskusia s členmi klubu Absolventov Baťovej školy práce o neoceniteľných životných i pracovných skúsenostiach z prostredia dobových Baťových závodov a vtedajšieho riadenia kvality
Alois Langer, Jan Viktora, Alois Láznička a Sylva Knedlová, Klub absolventů Baťovy školy práce
09:40 - 10:00

Prestávka na kávu a networking

10:00 - 11:30

Panelová diskusia s prednášajúcimi

Diskusia s prednášajúcimi z prvého dňa: Igor Boháč, Vladimír Kollár, Štefan Proň, Marek Polák, Martin Blažek, Ivan Nemeth, Edita Soláriková
Ing. Ján Burieta, PhD., Ing. Peter Kormanec
11:30 - 11:45

Ukončenie konferencie

Moderátori IPA Slovakia, s.r.o.
Ing. Ján Burieta, PhD., Ing. Peter Kormanec, Ing. Roman Bače, PhD.